Шахов: Олімпік особливо добре грав у першому таймі

27 липня 2017 Читать на русском

Український півзахисник ПАОКа Євген Шахов прокоментував нічию своєї команди в матчі Ліги Європи проти Олімпіка (1:1).

"Так склалося, що грав проти української команди. Звичайно, приємніше зіграти вдома, рідних побачити, повернутися додому, зіграти на Динамо.

Мотивація? Звичайно, коли рідні поруч, коли приходять на гру підтримати – це відчувається і спасибі їм велике.

Олімпік сьогодні добре грав, особливо в першому таймі. Відчувалося, що вони свіжі, було помітно, що вони зіграли вже два офіційні матчі. Ми трохи додали у другому таймі, з'явилася якась гострота, заміни освіжили гру. В цілому рахунок нормальний, але нам треба додавати в своїй грі.

Результат нормальний, хоча не сильно задоволені. Є ще одна гра, потрібно провести її на хорошому рівні і досягти результату", сказав Шахов у коментарі XSPORT.

Нагадаємо, що матч Олімпік – ПАОК завершився з рахунком 1:1. Ця зустріч проходила в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Гра-відповідь між цими суперниками пройде в четвер, 3 серпня, в Салоніках. Початок поєдинку - о 21:00.