"Севілья" перемогла "Сельту" та наздогнала "Атлетіко"

27 квітня 2017 Читать на русском

У 34 турі Ла Ліги "Севілья" мінімально подужала "Сельту" – 2:1. Голами за переможців відзначилися Корреа та Бен-Єддер.

Протягом першого тайму андалусійці грали гостріше, але Гансо та Іборра не реалізували свої моменти. Рахунок було відкрито на початку другого тайму, коли Корреа вдався класний індивідуальний рейд та точний удар. Через кілька хвилин Лангле у власному штрафному потягнув за футболку Гвідетті – пенальті реалізував Аспас. Хтозна, можливо "кельти" могли розраховувати на очки, але їх підвів півзахисник Ернандес, який отримав червону картку. Після голу Яго господарі двічі (Ескудеро, Насрі) влучали у поперечину. Однак на 79 хвилині свіжий Бен-Єддер замкнув простріл Насрі – 2:1.

"Севілья" набирає 68 очок. Стільки ж має третій "Атлетіко". "Сельта" перебуває на одинадцятій позиції. У наступному турі команда Сампаолі зіграє на виїзді проти "Малаги".