Севілья – Манчестер Юнайтед – 2:1 – відео голів та огляд матчу

17 серпня 2020 Читать на русском

У першому півфіналі Ліги Європи Севілья здолала Манчестер Юнайтед. Відео голів та огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

Манчестер Юнайтед вийшов вперед уже на 9-й хвилині – Рашфорд заробив пенальті, а Бруну Фернандеш чітко виконав покарання. В середині першої половини Севілья відігралась – іспанці провели чудову атаку, яку влучно завершив Сусо. Наприкінці другого тайму Люк де Йонг залишив захист "червоних дияволів" у дурнях і легко розстріляв ворота Де Хеа.

Манчестер Юнайтед знову забив з пенальті – "червоні дияволи" за крок від рекорду Барселони

Як наслідок, "нервіонці" стали першим фіналістом Ліги Європи. Вже сьогодні, о 22:00, у парі Інтер – Шахтар визначиться їхній суперник.

А фінал другого за силою єврокубкового турніру відбудеться у п'ятницю, 21 серпня, о 22:00.

Севілья вийшла у фінал Ліги Європи, здобувши вольову перемогу над Манчестер Юнайтед