Серія В, півфінали плей-офф: одіозна Монца за крок від фіаско, Венеція вирвала мінімальну перевагу над Лечче

Відбулися перші матчі півфіналів плей-офф за третю путівку до Серії А 2021/22.

Чіттаделла – Монца – 3:0

Голи: Балд'їні, 13, 22, 85

Венеція – Лечче – 1:0

Гол: Форте, 47

Монца одіозного президента Сільвіо Берлусконі розгромно програла Чіттаделлі і вдома може сподіватися лише на диво (перемоги 3:0 вистачить, оскільки є перевага вищого місця в регулярці). Героєм зустрічі став 24-річний нападник Енріко Балд'їні. У першому таймі він оформив дубль, а під завісу поєдинку поклав ще й третій гол. Маріо Балотеллі залишився у запасі і вийшов на 83 хвилині лише, щоб подивитися на останній гол неймовірного Балд'їні.

Італійський екс-футболіст скоїв самогубство у 31 – дружина залишилася сама з двома дітьми

Пара Венеція – Лечче наразі виглядає не так однозначно. Долю щільного матчу вирішив гол Форте в дебюті другої половини. Тут перевага регулярки на боці Лечче, тому "вовкам" вдома буде достатньо виграти з рахунком 1:0.

Матчі-відповіді півфіналів відбудуться 20 травня. Нагадаємо, що прямі путівки до еліти забрали Емполі та Салернітана.

Благословенний подвиг Аліссона, Атлетіко на зубах рветься до титулу, Маліновський знову в ЛЧ – огляд вікенду