Серія А: Наполі скористався сенсаційною осічкою Ювентуса, Лаціо "перестріляв" Фіорентину, нічия Мілана

18 квітня 2018 Читать на русском

У чемпіонаті Італії загострилась боротьба за чемпіонство між Ювентусом та Наполі після несподіваної осічки туринського клубу в Кротоне в рамках 33 туру Серії А.

Лідер Серії А Ювентус сенсаційно втратив очки у гостьовому матчі проти 18-ї команди першості Кротоне. На гол Алекса Сандро в першому таймі господарі відповіли після перерви влучним ударом Сімі. У підсумку "Стара Синьйора" набрала 85 очок і тепер лише на 4 пункти випереджає Наполі. Підопічні Саррі, двічі поступаючись по ходу матчу Удінезе, таки зуміли вирвати перемогу, яка загострила боротьбу за чемпіонство.

Рома здобула непросту звитягу над Дженоа, а Лаціо феєрично "перестріляв" на Артеміо Франкі Фіорентину. Команда Сімеоне поступалась 0:2, але в підсумку святкувала божевільну перемогу (4:2). Хет-трик на свій рахунок записав Верету, а Луїс Альберто оформив дубль. Рома та Лаціо посідають 3 та 4 місце відповідно, маючи у своєму активі по 64 очки.

Мілан не зумів втримати перемогу над Торіно. "Россонері" стараннями Бонавентури відкрили рахунок вже на 9-й хвилині, однак під завісу поєдинку Де Сільвестрі приніс "биками" нічию. Команда Гаттузо залишилась на 6-й позиції (54 бали), а туринці продовжують посідати 10-ту сходинку (47).

Італія. Серія А, 33 тур

Кротоне – Ювентус – 1:1

Голи: Сімі, 65 – Алекс Сандро, 17

Наполі – Удінезе – 4:2

Голи: Інсіньє 45+2, Альбіоль, 64, Мілік, 70, Тонеллі, 75 – Янкто, 41, Інгельссон, 55

Фіорентина – Лаціо – 3:4

Голи: Верету, 16, 31 (пен), 54 – Луїс Альберто, 39, 73, Касерес, 45+1, Андерсон, 70

Вилучення: Спортьєлло, 7 – Мурджа, 14

Сампдорія – Болонья – 1:0

Гол: Сапата, 90+3

Верона – Сассуоло – 0:1

Гол: Лемос, 38

СПАЛ – К'єво – 0:0