Серія А, 9 тур: Драматична поразка "Юве", розгром від "фіалок", нічиї "Мілана" та "Наполі"

30 жовтня 2014 Читать на русском

Чинний чемпіон Італії зазнав поразки на останніх хвилинах, дозволивши наздогнати себе "Ромі".

Команда Аллегрі, яка протягом матчу володіла ініціативою, примудрилася пропустити перед фінальним свистком від Антоніні. Тепер "стара синьйора" разом з "Ромою" ділить першу сходинку в турнірній таблиці - по 22 бали на рахунку.

"Мілан" провів невиразну зустріч на Сардинії, не зумівши переграти "Кальярі". Відзначимо, що команда Земана діяла набагато цікавіше і була ближчою до перемоги. У підсумку "россонері" набирають 16 очок, і разом з "Сампою" та "Удінезе" ділять 3-5 місця. "Кальярі" перемістився на 14 позицію.

"Фіорентина" не залишила шансів "Удінезе", відправивши у ворота "зебр" три сухі м'ячі. Завдяки цій перемозі "фіалки" піднялися на 10 сходинку.

А от "Наполі" задовольнився лише нічиєю у зустрічі з "Аталантою". Героєм Неаполя міг стати Ігуаїн, однак Гонсало, який зрівняв рахунок, не зумів на останніх хвилинах матчу реалізувати пенальті. Таким чином, підопічні Бенітеса замість 3 місця змушені задовольнитися 7 сходинкою.

"Дженоа" - "Ювентус" - 1:0

Гол: Антоніні, 94

"Кальярі" - "Мілан" - 1:1

Голи: Ібарбо, 24 - Бонавентура, 34

"Фіорентина" - "Удінезе" - 3:0

Голи: Бабакар, 44, 70, Валеро, 85

"Аталанта" - "Наполі" - 1:1

Голи: Деніс, 58 - Ігуаїн, 86