Сербія – Україна – 2:2 – відео голів і огляд матчу

17 листопада 2019 Читать на русском

Збірна України вирвала нічию в Сербії (2:2) у рамках 10-го туру відбору на Євро-2020. Дивіться відео голів та огляд матчу Сербія – Україна на "Футбол 24".

Сербія відкрила рахунок вже на 9-й хвилині, коли Матвієнко рукою заблокував удар Тадіча. Арбітр вказав на 11-метрову позначку, а Душан легко пробив Пятова з пенальті. Українці відігралися ще до перерви – Яремчук головою відправив м'яч у сітку після навісу Циганкова.

На старті другого тайму господарі знову вийшли вперед – Мітровіч вміло розібрався в нашому штрафному майданчику, скориставшись подачею Тадіча. Однак у компенсований час збірна України врятувалася завдяки голу Бєсєдіна. Фінальний свисток зафіксував нічию 2:2. Андрій Шевченко завершив кваліфікацію без поразок.

Україна в Сербії вирвала драматичну нічию завдяки Бєсєдіну, завершивши відбір Євро-2020 без поразок

Сербія – Україна: відео голів і огляд матчу