Сенсаційна осічка "гірників" перед ЛЧ у відеоогляді поєдинку Шахтар – Ворскла – 1:2

30 вересня 2023 Читать на русском

Ворскла несподівано завдала поразки Шахтарю в поєдинку 9-го туру УПЛ. Дивіться відео голів та огляд гри Шахтар – Ворскла на "Футбол 24".

Команди обмінялись моментами на старті гри, а на 20 хвилині Ворскла заробила пенальті – Чигринський влучив по нозі Степанюка. Скляр впевнено переграв Різника ударом з позначки. Шахтар пішов більшими силами в атаку, але забити до перерви так і не вдалось.

Шахтар сенсаційно програв Ворсклі – перша поразка лідера УПЛ, репетиція перед ЛЧ вийшла провальною

На старті другого тайму Зубков скористався скидкою головою Сікана та потужно пробив у ближній кут. Божевільний момент втратив Нестеренко, який обіграв воротаря, але не влучив у ворота. Проте, саме Іван приніс перемогу Ворсклі, замкнувши простріл Пердути.