Сенегал вирішив проблему. "Ньюкасл" - "Астон Вілла" - 2:1. ВІДЕО

5 лютого 2012 Читать на русском

До табору "сорок" повернулися учасники Кубка Африки і одразу ж стали героями матчу.

Матч пройшов на зустрічних курсах, щоправда, старт поєдинку оптимізму не додавав. Матч пожвавився після того, як рахунок було відкрито. На 30-й хвилині гості заблокували удар Тейлора, м'яч зрикошетив до Демби Ба, який увігнав його за призначенням. Дивовижне "перевтілення" форварда, який на Кубку Африки лише бив байдики! У "вілланів" знайшовся контраргумент - Роббі Кін. Коли йшла п'ята компенсована хвилина першого тайму, ірландський голеадор відгукнувся на простріл Н'Зогбія і розстріляв Крула з кількох метрів - 1:1.

А ось у другому таймі настала черга бенефісу новачка "сорок" - Папіса Сіссе. Певний час він перебував у затінку, аж поки не спіймав "крос" від Гутьєреса. Не довго думаючи, Папіс зняв "павутику" з дальньої "дев'ятки" - справжня насолода для гурманів. Гості так і не зуміли відповісти чимось путнім. Хіба що на 88 хвилині Крулу двічі довелося вступити в гру після ударів Гарднера та Хескі.

"Ньюкасл" - "Астон Вілла" -  2:1(1:1)

Голи: Ба, 30, Сіссе, 71 - Кін, 45+5

Попередження: Сімпсон, 38 - Данн, 38, Бент, 68