"Сельта" розписала нічию з "Генком" та вийшла у півфінал Ліги Європи

20 квітня 2017 Читать на русском

"Генк" у повторному матчі 1/4 фіналу Ліги Європи розписав результативну нічию з "Сельтою" – 1:1.

Видавши не дуже виразний перший тайм, команди увімкнули справжні швидкості після перерви і, як наслідок, одразу з'явились голи. На 63-й хвилині рахунок в матчі красивим ударом під поперечку відкрив Сісто, якого до останнього опікав Руслан Маліновський, але так і не завадив хавбеку "Сельти" потужно вистрілити без шансів для Раяна.

"Генк" з відповіддю не забарився і вже на 67-й хвилині відновив паритет. Троссар використав помилку Кабрала, який втратив м'яч на підступах до штрафного майданчика, та невідпорно пробив у дальній кут. Після цього команда Маліновського продовжувала атакувати, однак рятівний м'яч забити так і не змогла.

У підсумку "Генк" покидає турнір, програвши у першому матчі з рахунком 2:3.