Сельта – Вальядолід – 3:3 – відео голів та огляд матчу

22 вересня 2018 Читать на русском

У драматичному матчі Сельта та Вальядолід не змогли виявити сильнішого. Дивіться відео забитих м'ячів і найцікавіших моментів зустрічі.

У матчі між Сельтою та Вальядолідом дуже швидко визначився фаворит, адже до 9-ї хвилини рахунок був вже 2:0 на користь команди з Віго. Перший гол влетів вже на 5-й хвилині, коли Аспас завершив точним ударом передачу Гомеса, а потім вже й сам Гомес отримав навіс, поборовся за м'яч у штрафному й забив другий.

Атлетіко здобув переконливу перемогу над Хетафе: 5 тур Ла Ліги, матчі суботи

Вальядолід зробив спробу повернутись у гру на 39-й хвилині, відігравши один гол зусиллями Оскара Плано, однак на 54-й Аспас відновив перевагу Сельти. Тим не менш, Вальдолід не здався: на 65-й Унал відквитав ще один один гол, а на 90+4-й Суарес, який тільки-но вийшов на заміну, вирвав нічию – 3:3.

Сельта – Вальядолід – 3:3

Голи: Аспас, 5, 54, Гомес, 9 – Плано, 39, Унал, 65, Суарес, 90+4