Селін допоміг "Астерасу" вистояти в меншості проти лідера "Олімпіакоса"

18 січня 2017 Читать на русском

"Астерас" із українським захисником у стартовому складs зупинив грецького гранда "Олімпіакос".

Екс-захисник збірної України і київського "Динамо" Євген Селін відіграв усі 90 хвилин. Незважаючи на вилучення на 64-й хвилині, "Астерас" зумів вистояти і стати лише 4-м суперником "Олімпіакоса" в грецькому сезоні, якому вдалось відібрати в пірейців очки.

Господарі навіть переважали у володінні м'ячем (57 на 43) і за прицільними ударами (11 – 8). У гостей весь матч провів екс-форвард "Динамо" Браун Ідейє, який є найкращим бомбардиром змагань (12 голів).

"Астерас" набрав 19 очок і посідає 10-е місце, "Олімпіакос" залишається лідером з 8-очковим відривом.

Греція. Суперліга, 16 тур

"Астерас" – "Олімпіакос" – 0:0

Вилучення: Мацца, 64 ("А")

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу