Селезньов забив за Акхісар, але не врятував команду від поразки, Сівасспор Рибалки видав надрезультативну нічию

7 жовтня 2018 Читать на русском

Відбулись матчі 8 туру чемпіонату Туреччини. Сівасспор Рибалки зіграв внічию з Єні Малатьяспором, а Акхісар Селезньова поступився Трабзонспору.

Акхісар, за який виступає український нападник Євген Селезньов, зустрічався з Трабзонспором. Команда українця поступилась з рахунком 1:3, а єдиний гол Акхісара записав у свій актив саме Селезньов. Євген відзначився на 77-й хвилині з пенальті.

Сівасспор, гравцем якого є Сергій Рибалка, на виїзді протистояв Єні Малатьяспору. Команди видали гольову феєрію, забивши по 4 голи у кожному з таймів. Український хавбек вийшов у стартовому складі своєї команди та був замінений на 56-й хвилині гри.

Після 8 турів Акхісар Селезньова знаходиться на передостанньому – 17-му місці чемпіонату Туреччини, маючи у своєму активі лише 5 очок. Сівасспор Рибалки 12-й з 9-ма заліковими пунктами.

Чемпіонат Туреччини. 8 тур

Єні Малатьяспор – Сівасспор – 4:4

Голи: Міна Меза, 11, Дональд, 67, Буюк, 77, Тозлу, 80 – Демір, 17, Робінью, 21, 24, Арслан, 75

Вилучення: Перейра, 52 (Сівасспор)

Нереалізований пенальті: Демір, 74 (Сівасспор)

Акхісар – Трабзонспор – 1:3

Голи: Селезньов, 77 – Соса, 35, Їлмаз, 43, Новак, 67