Сассуоло впевнено переміг Емполі

21 вересня 2018 Читать на русском

Матч-відкриття 4-го туру італійської Серії А між Сассуоло та Емполі завершився впевненою перемогою підопічних Де Зербі.

Емполі досить несподівано вийшов вперед вже на першій хвилині зусиллями Капуто, який скористався відскоком і з лінії штрафного пробив точно у кут воріт суперника. Втім, на 13-й хвилині Сассуоло відновив статус-кво: Ді Фраческо отримав м'яч у штрафному після проникаючої передачі та віддав під удар Боатенгу, який просто розстріляв ворота суперника.

Коноплянка спробує шокувати Баварію, Ярмоленко постарається зупинити непереможний Челсі: топ-5 матчів євровікенду

У другому ж таймі господарі остаточно перехопили ініціативу й швидко закрили усі питання по грі. На 57-й хвилині вони заробили кутовий, який подав Ді Франческо, а Феррарі його замкнув ударом головою в ближній кут – 2:1. Ну а на 71-й хвилині другу жовту отримав Зайч, залишивши Емполі в меншості. Гості чинили деякий спротив, але на 85-й хвилині Ді Франческо добив їх, п'яткою забивши у дальній кут після передачі Ліроли – 3:1.

Таким чином, Сассуоло набрав десять очок та піднявся на другу сходинку в турнірній таблиці, в той час як Емполі залишився на сімнадцятій з чотирма. Втім, основна частина матчів Серії А відбудеться на вихідних.