Саррі: Нічия з Айнтрахтом — непоганий результат

3 травня 2019 Читать на русском

Головний тренер лондонського Челсі Мауріціо Саррі позитивно оцінив дії своїх підопічних у півфінальному поєдинку Ліги Європи проти Айнтрахта (1:1).

"Рахунок 1:1 – не такий вже і поганий результат. Не вважаю, що ми змінили щось після перерви. Наша команда змінила настрій ще в першій половині. У перші 25 хвилин ми намагалася зберегти рахунок 0:0. Нам потрібно уникати контратак, оскільки суперник дуже небезпечний, коли знаходить вільні зони.

Челсі встановив унікальну безпрограшну серію в історії Ліги Європи

У нас було три або чотири хороші можливості, могли забити більше. У матчі-відповіді потрібно зіграти обережно і продемонструвати такий же настрій, який ми показали в кінцівці першої половини і на початку другого тайму. Треба добре тримати лінію м'яча, тому що Айнтрахт дуже небезпечний", – цитує Саррі офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, матч-відповідь між цими суперниками відбудеться 9 травня, початок о 22:00. У паралельному півфіналі Арсенал переграв Валенсію (3:1).

Айнтрахт вдома розписав результативну нічию з Челсі у першому півфіналі Ліги Європи