Салах попросив вибачення у Ляпорта

5 квітня 2018 Читать на русском

Нападник Ліверпуля Мохамед Салах вибачився перед Ляпортом в матчі проти Манчестер Сіті.

В першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль переграв Манчестер Сіті з рахунком 3:0, забивши всі голи вже в першому таймі.

Ліверпуль розтрощив Манчестер Сіті і зробив вагому заявку на півфінал Ліги чемпіонів

Під час матчу уважні вболівальники помітили дивну поведінку нападника Ліверпуля Мохамеда Салаха, який час від часу підбігав до захисника "містян" Емеріка Ляпорта та казав: "Вибач", повідомляє The Sun.

Є безліч версій, чому Мохамед просив вибачення у захисника суперника, своїми версіями поділились й вболівальники. Один з фанатів написав свою можливу версію: "Можливо, Салах просив вибачення у Ляпорта за те, що зробив його дурнем за 45 хвилин?".

Нагадаємо, що в суботу Ліверпуль зіграє проти Евертона о 14:30 за кийвським часом.