Сачко: У Кварцяного навіть ті, хто не вміє грати у футбол, починають грати

11 вересня 2016 Читать на русском

Головний тренер "Ворскли" Василь Сачко прокоментував перемогу полтавчан над "Волинню" (2:1).

"Ми просили хлопців, щоб не було недооцінки. Збоку хтось думав, що в півноги зможемо обіграти "Волинь". Ні, такого бути не може. Тим більше, знаючи "Волинь", знаючи тренера, який керує цією командою. У Віталія Кварцяного навіть ті люди, які не вміють грати у футбол, починають грати.

У діях нашої команди у першому таймі відчувалася нервозність. Ми налаштовуємося на будь-якого суперника. У другому таймі увімкнули швидкості, була динаміка, почали виникати моменти. Гол назрівав, добре, що забили і виграли.

Дуже допоміг Турсунов. Повернувся в команду і відразу приносить користь. Його зустріли добре, адже, крім футбольних якостей, він ще й хороша людина", – розповів Сачко в ефірі каналу "Футбол 1".

Кварцяний: Я вам що, дурачок якийсь!?

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини