Сачко розкритикував деяких гравців Ворскли

25 березня 2018 Читать на русском

Наставник Ворскли Василь Сачко прокоментував нічию у матчі проти СК Дніпро-1 (4:4).

"Ми сьогодні грали різними складами – дали можливість проявити себе усім гравцям з такою хорошою командою, як СК Дніпро-1. Не дивлячись на те, що наш сьогоднішній суперник виступає у нижчій лізі, але там хороший підбір футболістів, і вони також готуються до свого чемпіонату, тому ми домовилися із Дмитром Михайленком зустрітися і провести хороший спаринг.

В першому таймі були свої завдання окремим футболістам, і деякі напрацювання ми втілили у життя. А до хлопців, що вийшли після перерви у мене є запитання і можливо комусь потрібно закінчувати із футболом, адже не можна так потворно грати: у вас такий шанс проявити себе, потрапити в основний склад, а з цим завданням не всі впоралися, але нічого страшного в цьому немає, оскільки через цей матч ми готувалися на гру проти Вересу. А якщо до цього матчу у нас відновляться травмовані гравці, то ми взагалі підійдемо до цієї зустрічі у гарному настрої", – цитує Сачка офіційний сайт СК Дніпро-1.

Нагадаємо, що СК Дніпро-1 зробив суперкамбек у матчі з Ворсклою, програючи 0:4.