Сачко: Ми програли гру в першому таймі

5 березня 2017 Читать на русском

Наставник "Ворскли" Василь Сачко прокоментував поразку від "Зорі" (1:2) в рамках 20 туру УПЛ.

"Ми грали проти команди, яка є третьою силою в українському чемпіонаті. "Зоря" більш зіграна і досвідчена. Ми програли гру в першому таймі, поступалися в швидкості, а деякі хлопці не почули мої слова, була боязкість, був тиск, адже це був дуже важливий матч для нас.

Програли середину поля, в русі без м'яча, а також всі підбори в першому таймі. Так, помилився воротар, але де команда? Потрібно було підтримати воротаря, а пенальті в роздягальню взагалі непотрібний був.

Другий тайм був зовсім інший, була віра, побігли вперед. Виявляється, є характер і сили, м'яч почав більше доставлятися в штрафний майданчик, Одарюк освіжив гру, але потрібно забивати", – сказав Сачко в ефірі каналу "Футбол 1".