Наші у Прибалтиці: Скрипник продовжує переможну серію, голеадор Дебелко розриває чемпіонат Естонії

27 августа 2018 Читати українською
Автор: Любомир Кузьмяк

"Футбол 24" традиційно знайомить із найсвіжішими новинами з життя українських футболістів у національних першостях Європи. У центрі уваги – Прибалтика.

Латвія

У п’ятницю Вентспілс зустрічався з Ригою (0:1). У складі господарів вперше у заявку потрапив Артем Філімонов, проте на поле так і не вийшов. За столичну команду 90 хвилин відіграв екс-футболіст Зірки Володимир Баєнко і відзначився гольовою передачею. Українець виграв верхову боротьбу під час подачі з кутового і головою скинув м’яч на партнера.

Варто нагадати, що очолює Ригу наш Віктор Скрипник. Легенда Вердера продовжує переможну серію на посаді головного тренера, 5 матчів – 5 перемог. Чемпіонські перегони тривають. Тим більше, що програв лідер РФШ, за який виступають Бека Вачіберадзе та Максим Марусич.

Зрештою, Вачіберадзе свій вибір зробив і більше не вважається українцем, тому і згадувати його у нашій рубриці сенсу немає. Марусич матч РФШ пропускав і без нього рижани поступилися Спартаку з Юрмали (0:1). Варто нагадати, що екс-гравець Ворскли та Карпат веде боротьбу за звання найкращого бомбардира ліги. У Максима 10 голів і це другий показник у чемпіонаті Латвії.

Литва

У Литві тур традиційно розбивається на кілька днів, зокрема і будніх.

В суботу Атлантас, де виступає півдесятка українців, поступився Стумбрасу (1:2). Руслан Марушка та Юрій Захарків провели по 90 хвилин, а Богдан Мицик вийшов на заміну на 75-ій хвилині. Для екс-гравця кам’янської Сталі це дебют у новій команді. Також в заміні Атлантаса просидів Денис Хвалицький.

Естонія

Продовжує вражати результативністю Роман Дебелко! Українська преса поквапилася розтиражувати новину – "уродженець Івано-Франківщини забив свій 22-й гол". У поєдинку минулого туру з Курессааре (4:0) українець справді відзначився результативним ударом. Проте цей гол став для Дебелка 21-м у чемпіонаті. Підтверджує це і офіційний сайт Premium liiga, а також сам Роман. Як би там не було, українець продовжує бомбардирські перегони. У нього друга позиція і він відстає від бразильця Ліліу на 4 голи (справедливо зауважити, що у суперника Дебелка – 5 голів з пенальті).

Гол Романа на 01:35

Вихованець Карпат Андрій Маркович відіграв весь матч проти Вапруса, а його Нимме Калью розтрощив суперника 4:0.