Розкішний гол і два асисти: 14-річний вихованець Металіста пофеєрив у матчі за першу команду

17 лютого 2022 Читать на русском

Товариський поєдинок Металіста та Ступчаніци (3:0) на зимових зборах запам'ятався перфомансом Кирила Дігтяра, вихованця академії харків'ян.

"Жовто-сині" без особливих проблем переграли представника третього дивізіону Боснії і Герцеговини. Головним героєм став 14-річний футболіст, який вийшов зі старту.

Спаринг Металіста зірвав брутальний фол сина Краснікова – на полі відбулась сутичка

Він оформив два асисти на Ріаскоса на 38 і 63 хвилинах. Поміж тим Кирило взяв на себе відповідальність і пробив зі штрафного – м'яч залетів просто за комірець голкіперу Ступчаніци.

Кирило Дігтяр відіграв на полі 82 хвилини, допоки арбітр не призупинив поєдинок через бійку після жорсткого фолу Єгора Краснікова, сина віце-президента Металіста.