Розкішна гармата Герреро і "зимове золото" Вернидуба у відеоогляді матчу Кривбас – Зоря – 2:2

9 грудня 2023 Читать на русском
Автор: Андрій Булеца

Кривбас та Зоря розписали нічию в 17-му турі УПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Кривбас здобув комфортну перевагу завдяки ударам Кожушка та Понєдєльніка. Зоря ще до перерви один м'яч відквитала – Герреро вдалася неймовірна гармата з 20 метрів.

Кривбас став "зимовим чемпіоном" УПЛ, але втратив перемогу над Зорею – егоїзм найкращого бомбардира коштував двох очок

Кожушко мав повертати Кривбасу 2 голи гандикапу, якби не "зажував" м'яч і примітивно вліпив у захисника на лінії воріт. Покарання за марнотратство прийшло на 78-й хвилині, коли Батагов найкраще зорієнтувався на подачі кутового. 2:2 – Кривбас став зимовим чемпіоном лише завдяки додатковим показникам, Зоря таким самим чином піднялася у зону перехідних матчів.