Розкатали. "Катанія" - "Інтер" - 2:1. ВІДЕО. ФОТО

15 жовтня 2011 Читать на русском

"Катанія" не дозволила "Інтеру" хоча б на сходинку піднятися у турнірній таблиці після 7 туру Серії А.

Але все для гостей розпочиналося оптимістично. Вже на шостій хвилині матчу “Інтер” був попереду — Естебан Камбьяссо ефектним ударом пробив Андухара.

Проте господарів гол не деморалізував і вони раз-по-раз накочували хвилі своїх атак на ворота Луки Кастелаці. Воротар “Інтера” рятував команду неодноразово, проте саме йому судилося стати антигероєм матчу. Але вже у другому таймі. Перший так і залишився за “Інтером” - 1:0.

А вже через дві хвилини після початку другогї половини зустрічі Андухар зрівнює рахунок — 1:1, а ще через три - Кастелацці сфолив у власному карному, отримав жовту картку і пішов ловити пенальті від Лоді. Не вдалося... Нападник “Катанії” хоча й пробив по центру, проте дуже потужно — 2:1.

Намагання “Інтера” врятувати хоча б нічию так до нічого і не призвели. Насамперед завдяки тактично грамотній грі у “Катанії”. 2:1 — Раньєрі має над чим поміркувати.

“Катанія” - “Інтер” - 2:1 (0:1)

Голи: Альмірон, 47, Лоді, 50 (з пен.) - Камбьяссо, 6

Попередження: Споллі, 43, Дельвеккіо, 79 — Кастелацці, 50, Сарате, 71