Ротань "очистився" після невдач зі збірними України: відеоогляд матчу Олександрія – Ворскла – 3:0

2 квітня 2023 Читать на русском

Олександрія розгромила Ворсклу в 19 турі УПЛ. Дивіться відео голів та огляд зустрічі.

Руслан Ротань звів до нічиїх свої 4 стартові матчі на чолі Олександрії, а потім мав поразки з національною та молодіжною збірними України. Перервати невдалу смугу вдалося розгромом Ворскли. Вже до перерви Олександрія здобула комфортну перевагу – автогол Пердути і дебютний м'яч новачка Кулакова.

Ротань здобув першу перемогу на чолі Олександрії – підопічні тренера збірної України розгромили Ворсклу

У другій половині підопічні Ротаня добили Ворсклу. Подачу Рибалки з кутового замкнув Логінов, який також приєднався до "жовто-чорних" під час зимового вікна.