Росія поступилася Словаччині у другому матчі на Євро-2016

15 червня 2016 Читать на русском

Збірна Росії не змогла вирвати бодай нічию у матчі проти Словаччини, поступившись з рахунком 1:2.

Початок поєдинку росіяни почали активніше, саме номінальні господарі могли відкривати рахунок у матчі. З-за меж штрафного майданчика непогано пробивав Дзюба, але голкіпер Словаччини Матуш Козачик спокійно відвів загрозу від воріт. На 28 хвилині матчу Смолов мав відмінний шанс відзначитися, але знову голкіпер врятував словацьку команду. За декілька хвилин Марек Гамшік віддав прекрасний пас на Владіміра Вайсса, який чітко розібрався з російськими захисниками та відправив м'яч повз Акінфєєва. На останній хвилині першого тайму вже Вайсс асистував Гамішку, який збільшив перевагу своєї команди до двох голів.

У другому таймі росіяни більше володіли м'ячем, але створити реальну загрозу біля воріт Козачика не виходило. Перший момент з'явився аж на 80 хвилині матчу, який одразу реалізували російські гравці. Відзначився за збірну Росії Глушаков. Росіяни одразу кинулися вперед, і за хвилину знову створили хороший момент. Останні хвилини Словаччина грала на відбій, повністю закрившись у своєму штрафному майданчику. Росіяни організували фінальний штурм воріт Козачика, але добитися нічиї не змогли.