Роналду забив, зробив два асисти і не реалізував пенальті. "Реал" - "Малага" - 3:1

18 квітня 2015 Читать на русском

У 32 турі Прімери "Реал" на "Сантьяго Бернабеу" впевнено обіграв "Малагу".

"Барселона" сьогодні обіграла "Валенсію", тож "вершкових" також не влаштовував інший результат, окрім перемоги.

Початок для "вершкових" був не найоптимістичніший. Уже на 2 хвилині Гарет Бейл отримав травму і не зумів продовжити гру - на 5 хвилині його замінив Чічаріто. Відкрити рахунок вдалося відносно швидко - на 25 хвилині Серхіо Рамос на дальній стійці замкнув навіс Кріштіану Роналду.

На 67 хвилині мадридці могли зробити рахунок впевненим - Хамес заробив пенальті, але Роналду з 11 метрів влучив в стійку. Не забив Роналду - забив Хамес. Колумбієць поцілив у дев'ятку - Камені тільки пальцями зачепив м'яч. Але не все було так гладко - на 71 хвилині Хуанмі забули у штрафному і він ударом головою скоротив розрив у рахунку. Кріштіану Роналду таки сьогодні не залишився без голу. Все для португальця зробив Чічаріто, який прострілив, а Крішті залишалося підставити ногу - 3:1.

"Реал" - "Малага" - 3:1

Голи: Рамос, 25, Хамес, 69, роналду, 90+2 - Хуанмі, 71

На 67 хвилині Роналду не реалізував пенальті.