Роналду не допоміг Португалії здолати Австрію

18 червня 2016 Читать на русском

У матчі 2-го туру групового етапу Євро-2016 Португалія на стадіоні "Парк де Пренс" розписала мирову з Австрією (0:0).

Несподівано втративши очки у матчі проти Ісландії, Португалія кинулась забивати Австрії, щоб поповнити свою скарбничку трьома очками. Європейські бразильці класно діяли у всіх лініях. Австрійці були змушені оборонятись і сподіватись лише на контрвипади.

Як білка в колесі працював голкіпер австрійців Альмер. Страж воріт не раз рятував команду від пострілів майстерних опонентів.

Обидва тайми пройшли під диктовку Португалії. Кілька вбивчих гольових нагод втратив Роналду. Однак коли Кріштіану взявся виконувати пенальті, який він сам і заробив, на 79-й хвилині матчу очікувалось, що форвард нарешті заб'є на Євро-2016 і завоює 3 бали для свого колективу. Проте і зірки помиляються – Кріштіану влучив у стійку.

Натхненні везінням австрійці завзято продовжили обороняти свої ворота і почали шукати шансу самим вирвати перемогу. Проте голів Париж у цей вечір не побачив.

Португалія посідає 3-е місце в групі з 2 балами, австрійці ж останні з 1 балом.

У останньому турі групового етапу Португалія зустрінеться з Угорщиною, Австрія – з Ісландією. Матчі відбудуться 22 червня.