Романчук: У Луцьку завжди важко грати

9 травня 2011

Післяматчевий коментар гравця "Металіста" Олександра Романчука.

-У Луцьку завжди важко грати. Навіть той же "Шахтар" очки брав лише на останніх хвилинах. І добре, що ми виграли, та ще й розгромно. Хоча і не все так вже було легко - згадайте кінцівку першого тайму, коли отримали гол у свої ворота. А 2-1 - це вже такий слизький рахунок. Так що понервувати трохи довелося сьогодні. Вже дуже важливий був для нас результат. І тиснуло те, що нам ще треба було намагатися сьогодні і результативно зіграти - іноді на фініші доводиться і різницю м'ячів рахувати у турнірній таблиці. Так що все сьогодні вийшло здорово. Завтра відпочинемо, а потім, закотивши рукава, знову почнемо готуватися. Тому що, залишилося всього два матчі, і ми зобов'язані домогтися в них стовідсоткового результату.

На турнірну таблицю після матчу подивився?

Звичайно (сміється). Ми на одне очко випередили "Дніпро", як і було раніше.

Але добу вони погрілися на "третьому" місці...

Ну, як і ми свого часу - на "другому". Будемо вважати, що зробили "примірку" на наступний сезон (сміється).

Попереду маріупольський іспит.

Хороша команда. Тим більше, вони зараз як "поранений звір". І у них після сьогоднішньої, теж великої перемоги, з'явився шанс залишитися у вищій лізі. І п'ять м'ячів у ворота "Таврії" - це теж про щось говорить. Сімферопольці - аж ніяк не хлопчики для биття. Так що будемо готуватися, думаю, буде цікава гра. Сподіваюся, їх ліміт забитих м'ячів сьогодні закінчився (сміється). Тим більше, це остання домашня гра в нинішньому чемпіонаті, хочеться закінчити сезон у Харкові на мажорній ноті і принести радість нашим уболівальникам, які так віддано нас підтримують протягом усього року.