"Рома" в центральному матчі розтрощила "Фіорентину" Калініча

4 березня 2016 Читать на русском

В стартовому поєдинку 28 туру італійської Серії А "Рома" на "Стадіо Олімпіко" приймала "Фіорентину".

Гра завершилась розгромною перемогою "господарів" із рахунком 4:1. Вперше "вовки" відзначилися вже на 23 хвилині, а гол до свого активу записав відроджений Стефан Ель-Шаараві після асисту Салаха. Не пройшло й 3 хвилин, як вже сам Мохамед збільшив перевагу римлян, а результативний пас віддав Дієго Перотті. Додамо, що одразу ж рахунок міг стати 3:0, але Давіде Асторі після виходу сам на сам влучив у стійку.

Наприкінці першої половини автор попереднього голу забив вже сам, однак трохи згодом Йосіп Ілічіч влучним ударом з 11-метрової позначки дещо скоротив відставання, що у підсумку не допомогло "фіалкам", оскільки вже на 58 хвилині Салах оформив дубль. Крім того, практично перед самим фінальним свистком Франческо Тотті влучив у стійку.

До слова, колишній гравець дніпропетровського "Дніпра" Нікола Калініч провів на полю всю гру.

Відтак, після такої феєричної перемоги "Рома" розташовується на 3 сходинці, а "Фіорентина" залишається 4-ю.