Рома перемогла К’єво завдяки дублям Салаха та Ель-Шаараві

20 травня 2017 Читать на русском

К’єво та Рома зіграли в рамках 37 туру СеріЇ А. Перемогу здобула команда з Риму – 5:3.

Ромі, аби мати шанси на скудетто, потрібно було перемагати клуб з Верони. Нагадаємо, що в попередньому турі "вовки" перемогли без двох хвилин чемпіона – Ювентус; "віслюки" зіграли внічию з Сампдорією. Лідер римлян Наінгголан розпочав зустріч на лаві для запасних.

В першому таймі Рома двічі відігравалася. На старті другого тайму важку травму отримав захисник К’єво Гамберіні. Ель-Шаараві після чудового пасу від Стротмана вивів Рому вперед – 3:2. Через трохи Салах з кількох метрів записав до свого активу дубль. Після м’яча Джеко на полі з’явився легендарний Франческо Тотті, а після другого голу Інглезе тренер Роландо Маран випустив 17-річного нападника Еммануеле Віньято.

Команда Спаллетті набирає 84 бали. Якщо сьогодні ввечері Фіорентина здолає Наполі, то "вовки" фінішують як мінімум другими. В останньому турі Рома вдома зіграє проти Дженоа. "Віслюки" вирушать до Бергамо.

Чемпіонат Італії, 37 тур

К’єво – Рома – 3:5

Голи: Кастро, 15, Інглезе, 37, 86 – Ель-Шаараві, 28, 58, Салах, 43, 77, Джеко, 83