Рома на останніх хвилинах вирвала перемогу над Торіно

19 серпня 2018 Читать на русском

У першому турі італійської Серії А римські "вовки" обіграли туринських "биків" з рахунком 0:1.

Рома створила більше гольових можливостей. Ще в середині першого тайму гості могли відкрити рахунок, але удар Пасторе заблокували, а Коларов пробив у стійку. Перед перервою каркас воріт завадив забити вже Торіно – поперечина прийняла на себе постріл Рінкона.

На старті другої половини зустрічі господарі навіть забили м'яч у сітку ворожих воріт, однак арбітр зафіксував офсайд. Торіно з часом вирівняв ситуацію на полі – Рома рідше створювала хороші моменти. Один з таких змарнував Ундер, не зумівши переграти голкіпера "биків", ще один – Джеко, який головою пробив у стійку.

Воротарю Роми Ольсену також довелося в ступати в гру, коли з вигідних позицій пробивали Мейте і Белотті. Ейсебіо Ді Франческо підсилив гру новачками Клюйвертом і Крістанте. Голландець і став героєм. На останній хвилині основного часу він протягнув м'яч і закинув на Джеко – Едін в дотик переправив сферу в сітку. Рома розпочала сезон з важкої перемоги.

Огляд італійського трансферного літа-2018: хто найбільше витратив і головне з дедлайну