Рома – Мілан – 1:1 – відео голів та огляд матчу

4 лютого 2019 Читать на русском

Рома вдома зіграла у результативну нічию з Міланом у матчі 22-го туру Серії А. До вашої уваги відео забитих м'ячів і найцікавіших моментів поєдинку.

Італія, Серія А, 22-й тур

Рома – Мілан – 1:1

Голи: Дзаньйоло, 46 – Пйонтек, 26

Рома і Мілан не виявили сильнішого на Стадіо Олімпіко – відставка Ді Франческо відкладається

Мілан вийшов вперед у середині першого тайму завдяки зимовим новачкам. Пакета біля штрафного майданчика суперника обікрав Пеллегріні та прострілив у напрямку воріт, а Пйонтек вдало замкнув передачу партнера. Рома ж забила у дебюті другого тайму завдяки добиванню Дзаньйоли.

Отже, нічия 1:1 – на користь, у першу чергу, суперників обох команд у боротьбі за путівку до Ліги чемпіонів. Також одне набране очко в матчі з Міланом, схоже, збереже тренерське крісло Роми за Ейсебіо Ді Франческо.