Рома – Фейєнорд – відео голів та серії пенальті з промахом Лукаку

23 лютого 09:46 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Рома і Фейєнорд вдруге розписали нічию (1:1) в стикових матчах Ліги Європи. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Після нічиєї в Нідерландах все мало вирішитися на Стадіо Олімпіко. Гості вже на 5-й хвилині вийшли вперед завдяки голу Сантьяго Хіменеса. Дуже швидко Рома відповіла. Дуже красивий гол забив Лоренцо Пеллегріні.

Рома у серії пенальті вибила Фейєнорд, Спарта знищила Галатасарай і прорвалася у 1/8 ЛЄ, Спортінг пройшов Янг Бойз

Далі було понад сто хвилин безуспішних спроб забити ще бодай один м'яч. Тож гра перейшла у серію пенальті. Серед гравців Роми схибив лише Ромелу Лукаку, який не зміг перехитрити голкіпера. Натомість у Фейєнорда свої удари не реалізували двоє гравців, подарувавши путівку в наступний раунд Ліги Європи підопічним Даніеле Де Россі.