Рівер Плейт здійснив неймовірний камбек в матчі Кубка Лібертадорес, забивши 8 голів, Скокко відзначився пента-триком

22 вересня 2017 Читать на русском

Божевільний поєдинок провів Рівер Плейт в матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка Лібертадорес проти болівійського клубу Хорхе Вільстерманн.

У першому матчі чвертьфіналу Хорхе Вільстерманн несподівано розгромив Рівер Плейт вдома з рахунком 3:0. Однак вже у другому матчі аргентинський клуб повністю показав свій клас.

Вже до 19 хвилини Рівер Плей вигравав з рахунком 3:0, всі голи забив нападник Ігнасіо Скокко. Гості не змогли оговтатися від цього удару, пропустивши по ходу матчу ще 5 голів. Скокко у підсумку записав на свій рахунок пента-трик, а Рівер Плейт переміг з рахунком 8:0 та пройшов у півфінал турніру.

36-годинний матч, пес-воротар і 142 тисячі м'ячів на полі. Топ-10 найбільш оригінальних футбольних рекордів