Рибалка допоміг Сівасспору відібрати очки у лідера чемпіонату Туреччини

3 травня 2019 Читать на русском

Відбувся 32 тур чемпіонату Туреччини, де Сівасспор зіграв внічию з Істанбул Башакшехіром.

Чемпіонат Туреччини. Суперліга, 32 тур

Сівасспор – Істанбул Башакшехір – 0:0

У 32-у турі чемпіонату Туреччини Сівасспор приймав Башакшехір. У складі господарів з перших хвилин на поле вийшов український хавбек Сергій Рибалка.

Маліновський відзначився голом за Генк та ділить 5 місце у рейтингу бомбардирів Ліги Жупіле

Екс-динамівець результативними діями не відзначився та був замінений вже у доданий до другого тайму час. Рибалка отримав середню оцінку за матч від статистичного порталу SofaScore – 6.7.

Після цього матчу Істанбул Башакшехір залишився на 1 місці чемпіонату Туреччини, а Сівасспор Рибалки посідає 12 сходинку.

Гент із Безусом програв фінал Кубка Бельгії друголіговому Мехелену

Крім того, у першій турецькій лізі зіграв українець Дмитро Коркішко. Екс-гравець Чорноморця вийшов на заключні 13 хвилин матчу, а його Хатайспор переміг з рахунком 4:1.