Результативна перестрілка з двома вилученнями у відеоогляді матчу Наполі – Спартак –2:3

1 жовтня 2021 Читать на русском

Спартак сенсаційно переміг Наполі у поєдинку 2-го туру групового етапу Ліги Європи. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів матчу Наполі – Спартак на "Футбол 24".

Наполі повів у рахунку вже на 13 секунді гри – Елмас скористався невпевненою грою воротаря. Втім, гру перевернуло вилучення Маріо Руя на 29 хвилині. Спартак претендував на пенальті перед перервою, проте після перегляду VAR суддя скасував 11-метровий.

Ліга Європи: Наполі з найшвидшим голом в історії турніру програв Спартаку, Легія Харатіна шокувала Лестер

А от у другому таймі Промес вирівняв становище. Кінцівка гри вийшла дуже насиченою. Ігнатов вивів москвичів вперед на 81 хвилині, а вже за 2 хвилині Кофріє був вилучений. Промес на 90 хвилині забив третій гол Спартака, а крапку в зустрічі поставив Осімхен.