Результативна перестрілка з досягненням Ібрагімовіча у відеоогляді матчу Болонья – Мілан – 2:4

24 жовтня 2021 Читать на русском

Мілан виявився сильнішим за Болонью в матчі 9-го туру Серії А. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів поєдинку Болонья – Мілан на Футбол 24.

Мілан вийшов вперед у рахунку завдяки дещо випадковому голу Леау – після удару португальця м'яч змінив траєкторію через рикошет від захисника. Через 4 хвилини Болонья залишилась у меншості, а Калабрія до перерви подвоїв перевагу "россонері".

Мілан у божевільному матчі перестріляв Болонью та очолив Серію А – Ібра повторив досягнення Тотті

Початок другого тайму видався невдалим для Мілана. Ібрагімовіч зрізав м'яч у власні ворота після подачі кутового, а через 3 хвилини Барроу вирівняв рахунок. Втім, після вилучення Соріано, "россонері" використали свою чисельну перевагу: спочатку Беннасер шикарним ударом з лету вивів міланців вперед, а Ібрагімовіч на 90 хвилині поставив крапку в зустрічі, ставши другим гравцем після Тотті, який став другим 40-річним гравцем за останніх 16-ть років, який відзначився результативною дією у матчі Серії А.