Реванш відбувся - Рим у півфіналі. "Рома" - "Ювентус" - 1:0. ВІДЕО

21 січня 2014 Читать на русском

Поступившись "Старій Синьйорі" у чемпіонаті з рахунком 0:3, римляни на "Стадіо Олімпіко" реваншулись в рамках чвертьфіналу Кубку Італії.

У перші хвилини активнішими виглядали господарі.

"Рома" вдавалась здебільшого до індивідуальних дій, які завершувалися невлучними пострілами.

У середині першого тайму Жервінью, Де Россі та Тотті закрутили "Стару Синьйору", проте фінальний постріл розчинився у ногах захисників.

У складі гостей вирізнявся Джовінко, який за півгодини "заробив" для "Роми" два гірчичники.

На 31 хвилині Тотті по-імператорськи пробив метрів з двадцяти, проте м'яч розминувся зі стійкою воріт.

На 35 хвилині Майкон стрілою пролеттів справа і прострілив, проте своїх на шляху м'яча не знайшлося.

У кінці першої половини гри римляни активніше заграли біля воріт гостей, проте у роздягальню команди понесли "бублики".

Другий тайм розпочався з гола "Юве", який арбітр відмінив через офсайд чи через аут.

На 56 хвилині до Жервінью двічі не потрапив м'яч з інтервалом у декілька секунд, хоча відстань до воріт становила якихось два метри.

На 70 хвилині воротар господарів забув вистрибнути, намагаючись взяти навісний м'яч, і рахунок міг стати 0:1.

На 79 хвилині господарі провели стрімкий контрвипад, який розпочав П'яніч, а завершив голом Жервінью.

На 86 хвилині Жервінью знову завдав небезпечного удару на завершення контратаки, проте постріл вдався по центру воріт.

На першій доданій хвилині Льяїч підступно пробив, а м'яч ще підступніше поцілувався зі стійкою воріт і не захотів подарувати "Ромі" радість.

Після цього з табору суперника була лише невдала спроба удару від Відаля.

"Рома" - "Ювентус" - 1:0

Гол: Жервінью, 79