Ребров про валідольну перемогу Аль-Ахлі: Вигравати такі матчі завжди приємно

31 січня 2018 Читать на русском

Керманич аравійського Аль-Ахлі Сергій Ребров поділився враженнями від драматичної перемоги своїх підопічних в останньому турі місцевого чемпіонату.

Підопічні українського фахівця до 87-й хвилини "горіли" 0:2 в матчі з Аль-Шабабом, але зуміли переламати хід гри та здобути вольову перемогу з рахунком 3:2.

"Звісно, вигравати такі матчі завжди приємно. У роздягальні було стільки радості! Але краще до таких кінцівок не доводити. Ми погано ввійшли в гру і добре, що вдалося додати наприкінці матчу.

Аль-Ахлі Реброва переміг, поступаючись у рахунку за три хвилини до кінця матчу

Я вже, чесно кажучи, не вірив. Арбітр додав чотири хвилини. Запитую в резервного рефері, скільки ще залишилось, а він каже: "Фініш", та добре, що суддя дозволив зіграти ще півхвилини – там були зупинки. Коли забили, то секундомір показував 94:26. Пам'ятний вийшов поєдинок", – розповів Ребров у коментарі Команді №1.

Аль-Ахлі під керівництвом українського тренера йде на другому місці в чемпіонаті. Від Аль-Хіляля команда Сергія Реброва відстає на 2 очки.