"Ребров мало нам хорошого сказав": Ярмоленко виділив негатив у поєдинку проти Північної Македонії

17 червня 2023 Читать на русском

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко розповів про розмову Сергія Реброва з командою в перерві гри відбору до Євро-2024 з Північною Македонією.

"Результатом, звісно, задоволені, бо програвали 0:2. Але по грі багато запитань. Особливо у першому таймі грали дуже погано. Проте молодці, що зібралися та переламали матч. Гра забувається, а результат залишається. Тепер потрібно відпочити та перемикатися на інший матч.

Мудрик виділив головну фішку Реброва у збірній України

Звичайно, у перерві Сергій Ребров мало нам хорошого сказав, але це подіяло. Добре, що так зреагували та змогли змінити хід матчу. Шість голів у двох матчах? Це добре, але пропускаємо також багато. Потрібно працювати над помилками", – поділився Ярмоленко в коментарі YouTube-каналу УАФ.

Нагадаємо, збірна України у вольовому стилі перемогла Північну Македонію (3:2), програючи впродовж зустрічі у 2 голи.

Пекло Реброва, Гвардіола аплодує – історична аномалія, проблема Ярмоленка і головне відкриття збірної України