"Реал" здолав "Леванте"

2 березня 2016 Читать на русском

У матчі 27 туру чемпіонату Іспанії "Реал" здолав "Леванте" з рахунком 3:1 на стадіоні "Сьюдад де Валенсія".

За команду Зідана забивали Роналду, Майораль та Іско. "Леванте" відповів голом Дейверсона.

"Реал" на цей поєдинок заявив чимало гравців-дебютантів з другої команди, але навіть таким напіврезервним складом проблем у "вершкових" не було. Три з чотирьох голів у цій зустрічі були забиті протягом 4-ох хвилин у першому таймі.

А ось по перерві гра заспокоїлась. Гості зі столиці володіли перевагою, але точно не демонстрували своїх найкращих можливостей на футбольному полі. Однак, це не завадило саме їм наприкінці матчу забити ще і поставити крапку в протистоянні.

Мадридський клуб набрав уже 57 очків та посідає третє місце. Команда з Валенсії ж - останній колектив Прімери.