"Реал" впевнено переміг "Реал Сосьєдад", Бейл відзначився дублем

21 серпня 2016 Читать на русском

У 1 турі Прімери мадридці вдало з'їздили на "Аноету", здобувши перші 3 очки в сезоні (0:3).

Королівський клуб відразу показав свої наміри в цьому матчі. Хвилинна стрілка не встигла зробити два оберти, як рахунок на табло вже змінився на користь "Реалу". Карвахаль відмінно навісив з правого флангу, а замкнув подачу Бейл, ефектно випередивши центральних захисників суперника.

Другий гол прийшов за 5 хвилин до перерви. Варан феноменальним пасом зі своєї половини поля вивів Асенсіо сам на сам з воротарем. Хавбек "вершкових" холоднокровно перекинув голкіпера і зробив "цукерочку" від француза гольовою.

У другому таймі "Реал" не дозволив сан-себастьянцям створити небезпечні моменти біля воріт Касільї. Натомість самі мадридці забили втретє – дубль на рахунку Бейла. Гра проходила повністю під контролем гостей, що і відображає підсумковий рахунок. Підопічні Зідана прогнозовано розпочали темпораду з перемоги.