"Реал" в меншості розписав результативну нічию з "Валенсією"

3 січня 2016 Читать на русском

"Реал" в рамках 18 туру Прімери на "Местальї" зіграв в нічию з "Валенсією" з рахунком 2:2.

У складі "Валенсії" відзначились Парехо та Алькасер, а за "Реал" забивали Бензема і Бейл.

Мадридці з перших хвилин зустрічі взяли м'яч під свій контроль та створювали небезпеку поблизу володінь Доменека. Відтак, цілком логічно, що саме підопічні Бенітеса змогли відкрити рахунок в матчі, створивши справжній шедевр. Бейл п'ятою перевів м'яч на Роналду, а той віддав прихований пас Бензема, який поцілив у кут воріт Доменека.

Втім, "кажани" змогли вирівняти гру та забили гол у роздягальню. Пепе збив у своєму штрафному майданчику Гомеша, а Парехо чітко реалізував пенальті.

Після перерви команди продовжили діяти на зустрічних курсах, однак гостріше виглядали гості, які з 68 хвилини грали у меншості після вилучення Ковачіча за грубий фол на Канселу. За свої старання "Реал" був винагороджений на 82-й хвилині, коли Бейл головою замкнув навісну передачу від Крооса. Втім, раділи мадридці лише хвилину, адже Алькасер таким же чином відразу зрівняв рахунок.

У підсумку, "Реал" набрав 37 очок та залишився на третьому місці, а "Валенсія" із 23 пунктами в активі піднялася на 10 сходинку.

"Валенсія" - "Реал" - 2:2

Голи: Парехо, 45+1, Алькасер, 83 -  Бензема, 16, Бейл, 82

Вилучення: Ковачіч, 68