Реал розгромив Ейбар та піднявся на 3-є місце в таблиці

22 жовтня 2017 Читать на русском

Мадридська команда в домашньому матчі не залишила шансів баскам – 3:0.

"Вершкові" розпочали поєдинок без Бензема, Крооса та Марсело в стартовому складі. Зате з перших секунд на газон "Сантьяго Бернабеу" вийшов Роналду.

На старті матчу суперники обмінялися дуже гострими моментами. У Реала гольову нагоду змарнував Іско, в "зброярів" – Хосе Анхель. На 18 хвилині Паулу Олівейра в боротьбі з Серхіо Рамосом відправив м’яча у власні ворота. Через десять хвилин Марко Асенсіо вдруге засмутив Дмітровіча.

Тільки-но команди розпочали другий тайм, як Іско знову не переграв сербського воротаря. Згодом хороший момент не використає Роналду. Свіжий Марсело на відміну від португальця свій момент реалізував – 3:0.

Після фінального свистка в мадридців стало 20 балів. В басків залишилося 7. У 10 турі команда Зідана зіграє проти Жирони.