Реал – чемпіон Іспанії-2017

21 травня 2017 Читать на русском

Малага і мадридський Реал зіграли 21 травня матч 38 туру Прімери. Огляд матчу читайте на сайті Футбол 24.

Реал завдяки голам Роналду та Бензема здолав "анчоусів" та виграв чемпіонат Іспанії.

Навіть нічия на "Ла Росаледі" дарувала би "вершковим" титул чемпіона Прімери. Старт матчу розпочався для Реала найкращим чином: Іско вивів Роналду на побачення з Камені, і португалець відкрив рахунок. За десять хвилин до свистка на перерву Криштіану ледве не зробив дубль – Камені врятував господарів. В складі Малаги найактивнішим був Сандро, вихованець Барселони. Кілька разів Навас рятував гостей після пострілів 21-річного нападника. Також хороший шанс для взяття воріт команди Зідана змарнував Кеко.

На 55 хвилині Рамос вперіщив по воротах після подачі з кутового. Камерунець парирував "шкіряного" на Бензему – 2:0 за Мадридом. "Анчоуси" марно доказували арбітру, що француз відзначився з офсайду.

Більше м’ячів команда Мічела не пропускала, а Реал більше не забивав. Отож, Реал – чемпіон Прімери сезону 2016/17! Малага закінчує сезон з 46 очками. На Реал очікує фінал Ліги чемпіонів.