Реал Мадрид – Атлетіко – 2:0 – відео голів і огляд матчу

13 грудня 2020 Читать на русском

Реал обіграв Атлетіко у 13 турі Ла Ліги. Дивіться відео голів та огляд матчу Реал Мадрид – Атлетіко на "Футбол 24".

Атлетіко зазнав першої поразки у нинішньому розіграші Ла Ліги. Реал з перших хвилин матчу заволодів ініціативою і на 15-й хвилині закономірно відкрив рахунок. Це Каземіро ударом головою замкнув подачу з кутового.

Реал впевнено переміг Атлетіко у мадридському дербі – команда Сімеоне зазнала першої поразки у Ла Лізі

Після перерви картина гри не змінилася, і Реал забив удруге. Дані Карвахаль наважився на постріл з-за меж штрафного – м'яч влучив у стійку і від спини Яна Облака залетів у сітку воріт. Фінальний свисток зафіксував перемогу команди Зінедіна Зідана з рахунком 2:0.

"Бланкос" набрали 23 очки й піднялися на третю позицію, наблизившись до першої на відстань трьох залікових балів. Атлетіко лідирує у турнірній таблиці з 26 пунктами в активі, та ще й має матч у запасі.