Реал сенсаційно поступився Бетісу на "Сантьяго Бернабеу"

21 вересня 2017 Читать на русском

У 5 турі Прімери Бетіс на виїзді переміг мадридський Реал завдяки голу Санабрії – 1:0.

Роналду вперше вийшов в складі Реала після дискваліфікації, через яку пропустив останні матчі "вершкових" у Прімері.

На 3 хвилині гості не реалізували чудовий момент. Санабрія розстрілював фактично порожні ворота, але влучив у Карвахаля. Ще один момент першого тайму Бетіс не реалізує на 35 хвилині. Той-таки Карвахаль помилково вкинув м’яча з аута на Фабіана Руїса, однак постріл "6" номера андалусців витягнув Навас. Реал до свистка на перерву володів відчутною перевагою. Роналду, Модріч да Іско змарнували чудові нагоди для взяття воріт Адана, який здійснив кілька класних сейвів.

У другому таймі команда Зідана знову марнувала свої моменти: Роналду, Бейл, Кроос… Особливо запам’ятався момент валлійця, який після прострілу з флангу ефектно пробивав п’ятою – Адан врятував! У компенсований час Санабрія забив переможний гол! Бетіс набирає 9 очок, в Мадрида залишаться 8.

У 6 турі "вершкові" вирушать в гості до Алавеса, після чого зіграють проти БорусіЇ Андрія Ярмоленка.