"Реал" без Бейла та Роналду впевнено здолав "Еспаньйол"

18 вересня 2016 Читать на русском

В рамках 4 туру іспанської першості столичний "Реал" переграв клуб з Барселони – 2:0.

Влучні удари Хамеса та Бензема забезпечили "вершковим" перемогу.

Зінедін Зідан не міг розраховувати на своїх чи не найголовніших "зірок": Бейла та Роналду. Тому місце на флангах атаки зайняли Марко Асенсіо (нещодавно виступав за "Еспаньйол") та Лукас Васкес. Під згаданими виконавцями розмістилися Лука Модріч й Хамес Родрігес.

Вже у першому таймі обидва наставники здійснили вимушені заміни. Так, в "папуг" Альваро Васкес замінив Пабло П'ятті, а Тоні Кроос – Каземіро.

На 11 хвилині поєдинку Лео Баптістао був зобов’язаний виводити господарів вперед, але чудеса реакції продемонстрував Кіко Касілья. Коли до свистка на перерву лишалися лічені секунди, Хамес ефектно продерся крізь захист каталонців та поцілив у дальній кут – 1:0!

На 71 хвилині Бензема встановив кінцевий результат, скориставшись класним пасом від Лукаса. Отож, Мадрид переграє Барселону, продовжуючи лідирувати, а "Еспаньйол" і надалі перебуває у підвалі турнірної таблиці.

В наступному турі Ла Ліги "Реал" гратиме проти доволі непростого "Вільяреалу". "Папуги" спробують дати бій "Осасуні".