Реал вдруге переміг Барселону і здобув Суперкубок Іспанії 2017

17 серпня 2017 Читать на русском

Реал переміг Барселону у матчі-відповіді Суперкубка Іспанії (2:0). Голи забивали Асенсіо та Бензема.

Першого гола не довелося чекати довго. Марко Асенсіо фантастичним дальнім ударом відкрив рахунок вже на 4-й хвилині матчу. Тер Штенег нічого не зміг вдіяти проти цього пострілу, лише спостерігав за польотом м’яча голкіпер. У перші хвилини Реал тримав високий темп та намагався одразу збільшити свою перевагу. Однак небезпечні моменти створили каталонці. Двічі в центрі подій перебував Ліонель Мессі. Спочатку аргентинець не зміг переграти Наваса, а потім Суарес не зміг завдати хорошого удару після відмінного пасу свого партнера. Перший тайм проходив на зустрічних курсах, як і очікувалося у такому матчі. Двічі на ударні позиції виходили Асенсіо та Кроос, однак їхні удари не доставили небезпеку Барсі. В середині першого тайму Реал повинен був збільшувати перевагу, але м’яч після удару Лукаса Васкеса влучив у стійку. А наприкінці тайму "вершкові" все ж забили очікуваний другий гол. Бензема отримав класний пас від Марсело, обробив м'яч та другим дотиком точно пробив у кут воріт тер Штегена.

Другий тайм проходив у значно спокійнішому ритмі. Одразу на початку другого тайму Жерард Піке покинув поле, його замінив новачок Барси Нельсон Семеду. Зразу після цього свій момент не зміг реалізувати Мессі, який влучив у поперечину після пасу Суареса. Барселона не надто намагалася створювати моменти, а Реал не поспішав вибігати в атаки. Дует Мессі-Суарес провів явно не найкращий матч. Відчувається, що команді не вистачає Неймара. На 70-й хвилині Мессі наважився на дальній удар, однак Навас впевнено парирував цей постріл. На добиванні був Суарес, який поцілив у стійку, пробиваючи головою.

У підсумку Реал вдруге поспіль переміг Барселону та завоював Суперкубок Іспанії 2017.