РБ Лейпциг у боротьбі за Лігу чемпіонів розгромив Борусію Д, Баварія з дублем Кейна дотисла Айнтрахтlight

27 квітня 18:31 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

У суботу 31-й тур чемпіонату Німеччини продовжили декілька матчів. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Голи: Борнаув, 42 (аг.) – Арнольд, 82, Лакруа, 90

Вилучення: Сільділлія, 64 (Фрайбург, червона картка)

Нереалізований пенальті: Шаллай, 87 (Фрайбург)

Аугсбург – Вердер – 0:3

Голи: Шмідт, 52, Дукш, 61 (п.), Деман, 90

Бохум у божевільному матчі перестріляв Хоффенхайм і перервав 8-матчеву безвиграшну серію – рурці покинули зону вильоту

У центральному матчі слоту РБ Лейпциг на своєму полі несподівано розбив дортмундську Борусію. "Джмелі" вийшли вперед в середині тайму, але за 3 хвилини отримали гол у відповідь, а на перерву пішли поступаючись. Після відпочинку господарі забили ще двічі і закріпились у топ-4 Бундесліги. Перевага над Борусією тепер становить 5 очок.

Баварія не без проблем здолала Айнтрахт, який відчайдушно бореться за єврокубки. Кейн вивів мюнхенців вперед вже в дебюті зустрічі, але Екітіке в середині тайму зумів відновити статус-кво. Долю зустрічі вирішив пенальті по перерві, який чітко реалізував англійський форвард. Баварія з 69 очками друга і тримає комфортну відстань від Штутгарта.

Справжнє шоу влаштували Фрайбург і Вольфсбург. Команди мали різні завдання на матч – господарі рвались у єврокубки, тоді як гості боролись за збереження прописки в еліті. Перемогла жадоба до життя – "вовки" на останніх хвилинах зуміли двічі вразити ворота суперника, оформивши камбек. Варто зазначити, що з середини тайму Фрайбург грав у меншості, а на 87-й хвилині за рахунку 1:1 не реалізував пенальті.

У ще одному матчі Вердер на виїзді розбив Аугсбург. Бременці забили три "сухих" голи баварцям і піднялись вже на десяту сходинку турнірної таблиці.